Renske Zuurveen | Plan and Simple by Renske Zuurveen

All issues

Na onze vierde community call❄️

Verslag en volgende keer

Hi !


Vandaag was onze vierde community call. Via de knop hieronder vind je de hand-out van de rustmomenten. Annemarie: ik stuur jou apart een verslag toe.


Rusttypen


Experiment

Pas het experiment toe dat we hebben besproken:



Daarnaast hebben jullie een paar persoonlijke experimenten. Bij Linda bijvoorbeeld de habitstack voor het journalen 's avonds en voor Gitte de gewenste uitkomst van grote taken formuleren + de eerstvolgende stap of (max) de eerstvolgende twee stappen.


Verdieping

Wil je meer weten over de thema's die zijn besproken? Lees/volg dan:


Voor volgende keer (donderdag 12 maart)


Tot volgende week!

Renske


*Je zou bijvoorbeeld kunnen scoren tussen -2 en +2 met een korte toelichting. Bijvoorbeeld "Wandeling met collega. -1, fijn om buiten te zijn, maar door gesprekken over werk toch niet kunnen opladen" of "Alleen koffie gedronken. +1, heerlijk uit het raam gestaard en m'n gedachten laten gaan. Beetje aftrek voor drukte om me heen".

Share
Get the next issue in your inbox
Free, and you can unsubscribe any time.

0 comments

More issues

All 16 →
#15 Feb 20, 2026

Na onze derde community call❄️

Read issue →
#14 Feb 13, 2026

Na onze tweede community call❄️

Read issue →