BEZPŁATNY 7-DNIOWY KURS MAILOWY 15 MINUT SZCZĘŚCIA!


Wiele osób narzeka na brak czasu, brak motywacji, zabieganie i na to, że dbanie o zdrowie (w tym psychiczne!!!) to ogromny wysiłek i trudno osiągalny cel. Żeby zniwelować przynajmniej część tych problemów i dylematów, przygotowałam bezpłatny 7-dniowy kurs mailowy, dzięki któremu będziesz czerpała największe możliwe korzyści przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Będziesz miała okazję zobaczyć, jakie ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty właśnie u Ciebie (bo nie oszukujmy się – jesteśmy różni i nie każdemu zawsze podejdzie to, co pokazują badania u statystycznego człowieka :)). Mam nadzieję, że dzięki temu kursowi wykształcisz nawyki, które sprawią, że Twoje życie będzie bardziej świadome, radośniejsze i pełniejsze, a Ty sama będziesz odczuwać mniej stresu i napięcia.


Ćwiczenia, które Ci zaproponuję, nie wymagają żadnych specjalnych narzędzi, nie są skomplikowane ani trudne. To, co jest najważniejsze, to świadome ich wykonanie, a następnie wybranie tych, które Ci służą, i regularne ich praktykowanie. Nawyki sprawią, że zaczniesz żyć inaczej, myśleć w inny sposób o sobie i o tym, co robisz, będziesz bardziej świadoma i otwarta. Po pewnym czasie zaczniesz namacalnie dostrzegać ich wpływ nie tylko przez te 15 minut danego dnia, ale przez cały czas na wszystkie sfery Twojego życia, ponieważ ćwiczenia, które Ci przedstawię, działają kompleksowo na Twoje zdrowie psychiczne.


To, co ze swojej strony gwarantuję:

  1. Za zapis do newslettera otrzymasz w prezencie dostęp do darmowego 7-dniowego kursu mailowego 15 minut szczęścia. W newsletterze również znajdziesz dużo darmowej wiedzy, filmowe, książkowe i inne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
  2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
  3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
  4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.
  5. Jestem otwarta na informacje zwrotne, dlatego śmiało możesz do mnie pisać i dawać wskazówki dotyczące newslettera. W końcu chodzi o to, by dawał on jak największą wartość Tobie, nie mnie 🙂
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.