Klub Naukowca Academya

Bezpłatne webinarium

pt. "Pułapki myślenia, czyli kiedy umysł działa przeciwko nam."

04.11.2022, 13:00-14:00

Gościem webinarium będzie Kinga Rudnicka,

kierownik ds. rozwoju Academya


Program: prelekcja + pytania do gościaABSTRAKT

Choć bardzo byśmy chcieli, na czynniki zewnętrzne nie mamy wpływu. Nie zmienimy pogody, korków na ulicy, członków rodziny, a tym bardziej zachowania innych osób. Gorzej, jeśli dodatkowo sami własnymi myślami pogarszamy swoją sytuację.

Pomóc może terapia poznawczo behawioralna, która zakłada, że ludzie zachowania i emocje zależą od wyuczonego schematu reagowania na otaczający nas świat i sytuacje, które nam się przydarzają.


Podczas webinarium poznasz podstawowe pułapki myślenia, przez której zakrzywiamy naszą rzeczywistość szkodząc samym sobie.


Webinarium jest otwarte dla każdego, kto chciałby pochylić się nad swoimi myślami i zadbać o swoje zdrowie psychiczne zarówno w miejscu pracy jak i życiu prywatnym.BIOGRAM PRELEGENTA

Kinga Rudnicka od dwóch lat związana z Academya. Studiowała biotechnologię w International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. Odbyła staże w Finlandii, Austrii i Stanach Zjednoczonych.Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w webinariumOPINIE UCZESTNIKÓW


Webinaria Klubu Naukowca są znakomitym miejscem pozykania niezbędnych umiejętności miękkich, które z pewnością przekładają się na sukces naukowy. Prowadzący webinaria są znakomicie dobierani i zawsze przedstawiają ciekawy punkt widzenia. Sam w nich uczestniczę i polecam wszystkim!
image
Wojciech Węgrzyński, Profesor Instytutu Techniki Budowlanej


Webinaria organizowane przez Academya to wiedza w pigułce: doskonali mówcy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie i różnorodność tematów. Skorzystają z nich nie tylko naukowcy. Jestem tłumaczką konferencyjną i dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy na szkoleniu dotyczącym emisji głosu. Z niecierpliwością czekam na kolejne ciekawe spotkania z ekspertami.
image
Sonia Darzycka, tłumacz


Partnerzy cyklu webinariów

Klubu Naukowca:


imageNa podany przez Ciebie adres wyślemy email potwierdzający rejestrację  

(w razie problemów, sprawdź folder spam).  

Po kliknięciu "Rezerwuję miejsce" nastąpi przekierowanie na stronę potwierdzenia zapisu.

 

Do zobaczenia! 

 Poprzez kliknięcie na „Rezerwuję miejsce” zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane zgodnie z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną na tej stronie. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.